Blog

September 12, 2020

Fillimi i vitit shkollor 2020-2021

Të dashur nxënës e prindër, të nderuar mësues e kolegë, Nesër fillojmë vitin e ri shkollor 2020-2021. Mësues e nxënës jemi përsëri bashkë, në vendin më […]
August 20, 2020

test

test 1234
June 15, 2020

Provimi i Matures 2020

U mbyll edhe nje provim mature. Shkelqeu sot oborri I shkolles me maturantet. Respektuan gjithcka dhe zhvilluan nje proces perfekt. Suksese te dashur maturante ne provimin […]
May 18, 2020

Rikthimi i shumepritur ne shkolle

Rikthim I shumepritur ne shkolle! Suksese maturante!
April 28, 2015

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start blogging!